پیوندها 
 
تاریخ : دوشنبه 4 بهمن 1400     |     کد : 5338

توسط واحد مدیریت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 8 صورت پذیرفت:

برگزاری جشن بزرگ ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن در فرهنگسرای شمس

به مناسبت فرارسیدن میلاد حضرت زهرای اطهر (سلام الله علیها)، روز زن و روز مادر، جشن بزرگ خانوادگی با حضور شهردار و معاون مالی اقتصادی و مدیران منطقه 8 در فرهنگسرای شمس تبریزی برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 8، در ابتدای برنامه خانم مریم آقا کیشی مقدم ، فرزند محترم شهید ، از همکاران منطقه به نمایندگی از طرف فرزندان شهید ضمن خیر مقدم گویی به قرائت متنی کوتاه در پاسداشت مقام مادر پرداخت .
در این مراسم مهندس رضا جان فشان نوبری ، شهردار منطقه ۸ تبریز ، با اهدای هدیه به جمعی از بانوان حاضر به قید که نام آنان یکی از القاب حضرت بود اظهار داشت : (( امروز باید یادی هم بکنیم از شهیدان گلگون کفنی که اگر جان خود را در طبق اخلاص هدیه نمی کردند، امروز ما شاهد برگزاری چنین مراسمی در امن و آرامش نبودیم . همچنین گرامی می داریم یاد و خاطره ی همه ی مادرانی را که از این جهان رخت بربسته و به دیدار معشوق خود شتافته اند ))
در بخش دیگر این برنامه حسین مدرس زاده ، مسئول امور فرهنگی و اجتماعی منطقه پس از سخنانی مختصر در باب جایگاه حضرت زهرا ( س ) در آفرینش الهی به قرائت متن ادبی در باب مقام مادر پرداخت .
از بخش های متنوع و شاد این برنامه می توان به اجرای موسیقی توسط خوانندگان ، اجرای گروه هنری یاغیش ، اجرای مسابقه ی خانوادگی ، اجرای نمایش طنز و شعرخوانی در مدح و منقبت بانوی دو عالم، توسط شاعر نامی خانم فرزانه دهقان نژاد اشاره نمود.

PDF چاپ چاپ