پیوندها 
 
تاریخ : چهارشنبه 22 دي 1400     |     کد : 5276

شهردار منطقه هشت تبریز در جمع اعضای شورای اسلامی شهر تبریزخبرداد:

اجرا و اتمام پروژه های مسیرگشایی اولویت اساسی شهرداری منطقه هشت تبریز

شهردار منطقه هشت تبریز گفت: اجرا و اتمام پروژه های مسیرگشایی اولویت اساسی شهرداری منطقه هشت تبریز است.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 8،در این جلسه که دکتر فریدون بابایی، دکتریاسین بجانی و حجت الاسلام والمسلمین حاج کاظم زعفران‌چیلر از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز حضور داشتند، مهندس رضا جان فشان نوبری در سخنانی با اعلام این مطلب افزود:اجرا و اتمام پروژه های مسیر گشایی که از سالهای قبل در دست اقدام است، مهمترین اولویت شهرداری منطقه هشت در ماه های پایانی سال و سال آینده خواهد بود.
وی ادامه داد:اجرای طرح های مسیر گشایی در سطح حوزه شهرداری منطقه هشت تبریز، علاوه بر امکان دسترسی ساکنان و شهروندان  به معابر جدید، معضل ترافیک و بلاتکلیفی چندین ساله  در بافت مرکزی شهر را نیز برطرف می کند.
شهردارمنطقه هشت تبریز تاکید کرد: برای رفع مشكل ترافیك شهرتبریز، مخصوصا در بافت مرکزی شهر باید اقدام به مسیر گشایی در این محدوده بکنیم تا رضایت شهروندان جلب شود.
مهندس رضا جان فشان نوبری همچنین گفت: پروژه های مسیرگشایی در محدوده شهرداری منطقه هشت تبریز از چندین سال قبل آغاز شده و امیدواریم با تلاش مجموعه شهرداری منطقه هشت تبریز و حمایت های شهردار و شورای شهر بزودی شاهد افتتاح و بهره برداری آنها باشیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پروژه مسیرگشایی سنجران گفت: این پروژه  از دو دهه قبل آغاز شده و برای اجرا و اتمام آن در سال آینده نیازمند حمایت جدی و اساسی از سوی شهردار تبریز و اعضای شورای اسلامی شهر هستیم که با اتمام آن شاهد حل مشکلات موجود در این محدوده باشیم.
شهردار منطقه هشت تبریز ادامه داد: در حال حاضر اقدامات تملک و مسیر گشایی در خیابان های شهید علیپور،گوراوانچی صادقیه و آبیاری در دست اجرا است که با اتمام و افتتاح این پروژه ها بسیاری از مشکلات ترافیکی محدوده مرکزی شهر تبریز برطرف خواهد شد.
در ادامه این جلسه دکتر بابایی اقدم عضو شورای شهر تبریز گفت: خوشبختانه شهرداری منطقه هشت تبریز اقدامات خوبی در مسیرگشایی و تملک انجام داده و امیدواریم بزودی شاهد بهره برداری این پروژه ها باشیم.
همچنین  حجت الاسلام والمسلمین زعفرانچیلرعضوشورای اسلامی شهر تبریز نیز گفت: امیدواریم با همت و حمایت های انجام یافته مشکلات ترافیکی در حوزه مرکزی شهر بزودی برطرف شود.
دکتر بجانی دیگر عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شورای اسلامی شهر تبریز آماده حمایت از پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری منطقه هشت تبریز است.
گفتنی است در این جلسه معاونان و مدیران شهرداری منطقه هشت تبریز نیز حضور داشتند.

PDF چاپ چاپ