پیوندها 
 
تاریخ : سه شنبه 21 دي 1400     |     کد : 5267

در جلسه شهردار تبریز با شهردار منطقه 8  مطرح شد:

لحاظ پروژه های مهم زیربنایی دربودجه سال آینده شهرداری منطقه8

جلسه تدوین برنامه‌وبودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری منطقه 8 با حضور شهردار تبریز، شهردار منطقه 8 و معاونین و مدیران منطقه 8 برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 8، در این جلسه کلیات بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۱ بررسی و پروژه های مد نظر سال آینده شهرداری منطقه 8 تشریح و بررسی شد.
مهندس رضا جان فشان نوبری، شهردار منطقه  در این جلسه تغییر رویکرد در تامین منابع مالی منطقه را ضروری دانسته و گفت: تامین زیرساخت‌ها در ابعاد مختلف، نیازمند تامین منابع مالی گسترده و مطمئن برای اجرای طرح‌هاست که با حرکت به سمت درآمدهای پایدار می‌توان آن را تامین کرد.
جان فشان افزود: با توجه به قرار گیری شهرداری منطقه 8 در بافت تاریخی فرهنگی شهر پروژه های سال آینده شهرداری منطقه 8 بیشتر بر مبنای مرمت وهویت بخشی بافت تاریخی و ایجاد پیاده راه خواهد بود و در کنار آن چندین پروژه زیربنایی و چندین پروژه مسیرگشایی در محدوده شهرداری منطقه 8 اجرایی خواهد شد.
بنابر این گزارش در این جلسه شهردار منطقه 8 گزارشی از بودجه سال جاری و میزان تحقق آن ارائه داده و در خصوص اقدامات انجام یافته توضیحاتی ارائه نمود.
شایان ذکر است در این جلسه مهندس عباس رنجبر شهردار تبریز بر لزوم تلاش برای تحقق حداکثری بودجه و تدوین بودجه علمی و اصولی برای سال آتی، در راستای اجرای پروژه های ماندگار در محدوده شهرداری منطقه 8 تاکید نمود.

PDF چاپ چاپ