پیوندهای ضروری

 
تاریخ : يکشنبه 21 دي 1399     |     کد : 4252

در دیدار شهردار منطقه 8 تبریز با مدیر کل سازمان اوقاف و امور خیریّه استان مطرح شد:

لزوم تبیین الگوهای جدیدی وقف در زمینه فضاهای شهری

طی جلسه ای با حضور شهردار منطقه 8 تبریز و مدیر کل سازمان اوقاف و امور خیریّه استان بر لزوم تبیین الگوهای جدیدی وقف در زمینه فضاهای شهری بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 8 ، دکترعلی مدبّر شهردار منطقه 8 تبریز، یکی از وظایف مدیران امروزی را به عنوان خادمان مردم، تحقق بخشی به تفکرات بزرگ و ایده های جدید و نوین دانسته و به لزوم همکاری و وحدت بین مجموعه ها تاکید نمود. 
شهردار منطقه 8 تبریز، سیاست شهرداری منطقه 8 را حفظ و احیاء بافت تاریخی، ابنیه ها، اماکن مذهبی و سایر عناصر شاخص تاریخی دانسته و گفت : شهرداری به عنوان یک نهاد خدمات رسان ، مسئول ایجاد شرایطی برای بهبود زندگی شهروندان، تسهیل عبور و مرور و تردد مردم و بسیاری از مسئولیت های ریز و درشت در حوزه های عمرانی، خدماتی ، اجتماعی و ... می باشد که تحقق تمامی  این امور بدون همبستگی و همکاری سازمانهای مرتبط امکان پذیر نخواهد بود. 
وی با اشاره به این نکته که متاسفانه یک سری از املاک وقفی با کاربری های گوناگون بدلیل عدم رسیدگی و رهاشدگی تبدیل به اماکن مخروبه و بلااستفاده شده اند افزود: شهرداری منطقه 8 آماده همکاری در خصوص ساماندهی وضعیت این املاک بوده و در این راستا می توان با همکاری و تفاهم بین دو مجموعه شاهد اقدامات اساسی و موثری باشیم
مدبر همچنین از آمادگی شهرداری منطقه 8 برای اجرای طرح های مشترک با سازمان اوقاف و امور خیریه استان خبر داده و ابراز امیدواری کرد: با روحیه خدمت و ایثاری که در بدنه آن سازمان وجود دارد بحمدالله می توان اثرات مثبتی از همکاری شهرداری و سازمان اوقاف را در اجرای پروژه های شهری پیش بینی نمود.


 


PDF چاپ چاپ