پیوندهای ضروری

 
تاریخ : دوشنبه 21 مهر 1399     |     کد : 4062

با حضور شهردار منطقه 8 و مدیر عامل سازمان ترافیک شهرداری تبریز صورت گرفت:

رونمایی از ایستگاه دوچرخه شهرداری منطقه 8، برای استفاده کارکنان در ماموریتهای درون منطقه ای 

طی برنامه ای که با حضور شهردار، معاونین و مدیران  منطقه 8 به همراه اصغر آدی بیگ مدیر عامل سازمان ترافیک شهرداری تبریز برگزار گردید، از ایستگاه دوچرخه شهرداری منطقه 8 برای استفاده در ماموریتهای درون منطقه ای پرسنل منطقه رونمایی گردید.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 8، این برنامه در ادامه جلسه  ترافیکی شهرداری منطقه 8  و به منظور ساماندهی و رفع مشکلات ترافیکی منطقه برگزار شده و در خصوص برنامه های ترافیکی مشترک قابل اجرا در بافت تاریخی شهر، بحث و تبادل نظر گردید.

دکتر علی مدبر در این جلسه، خواستار مشارکت بین بخشی در توسعه معابر پیاده راهی منطقه و انسان محور نمودن معابر بافت تاریخی شده و اجرای چنین پروژه هایی را لازمه منطقه تاریخی فرهنگی شهر دانستند.
وی در ادامه، توسعه مسیر های دوچرخه سواری، راه اندازی خودروهای برقی، ایجاد مسیرهای حمل بار، راه اندازی ایستگاه های دوچرخه در سطح منطقه، راه اندازی باراندازها در محدوده بازار و توسعه مسیرهای پیاده راهی منطقه را بسیار ضروری دانسته و جزو برنامه های آتی شهرداری منطقه 8 نام بردند که با مشارکت سازمان ترافیک اجرایی خواهد شد.
مدبر در پایان خواستار اجرای سیاستهای تبخیری برای کاهش ترافیک در بافت تاریخی شهر شد.
در ادامه این جلسه مهندس آدی بیگ ضمن تقدیر از شهردار منطقه 8 بابت برنامه ریزی مدون در بافت تاریخی شهر و نگاه آینده نگرانه به منطقه تاریخی شهر، از اعلام آمادگی خود و سازمان ترافیک برای اجرای پروژه های ترافیکی مد نظر شهردار منطقه 8 خبر داده و از طرح های پیشنهادی استقبال نمودند.
در پایان این جلسه از ایستگاه دوچرخه شهرداری منطقه 8، برای استفاده کارکنان در ماموریتهای درون منطقه ای بهره برداری نموده و بالغ بر 50 دستگاه دوچرخه در اختیار کارکنان شهرداری منطقه 8 برای اجرای ماموریتهای درون منطقه قرار گرفت.PDF چاپ چاپ