پیوندهای ضروری

 
تاریخ : سه شنبه 24 دي 1398     |     کد : 3541

در جلسه مشترک شهردار منطقه 8 با معاون فنی و عمرانی استانداری آذربایجان شرقی انجام شد:

تبیین پروژه های مدنظر آتی شهرداری منطقه 8

جلسه مشترک شهردار منطقه 8 تبریز با معاون فنی و عمرانی استانداری آذربایجان شرقی با حضور دکتر رحمتی و دکتر مدبر برگزار گردیده و پیرامون پروژه های بازآفرینی شهری در بافت تاریخی شهر بحث و تبادل نظر گردید

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه8 ، در این جلسه شهردار منطقه هشت ضمن خیرمقدم و خوشامد گوئی خدمت دکتر رحمتی معاون فنی و  عمرانی  استانداری آذربایجان شرقی گفت : شهرداری منطقه 8 تبریز به دلیل واقع شدن در بافت تاریخی شهر نیازمند تعاملات گسترده با استانداری میباشد بطوری که با تعاملات بین سازمانی  مشکلات پیش روی و دوگانگی های موجود در منطقه  رفع گردیده و خدمات دهی به نحو احسن در  منطقه تاریخی شهر انجام پذیرد.
 در این جلسه دکتر مدبر به تشریح پروژه های در حال اجرا و مد نظرآتی منطقه در بافت تاریخی شهر پرداخته و با حضور دکتر رحمتی و هیئت همراه پیرامون آن بحث و تبادل نظر گردید.
وی از بازار تاریخی و خانه های تاریخی تبریز به عناون نگین درخشان حوزه گردشگری تبریز نام برده و از برنامه ریزی شهرداری منطقه هشت برای استفاده بهینه از این پتانسیل ها در راستای توسعه گردشگری  خبر داد. 
مدبر به طراحی چندین بلوک در محلات کم برخوردار و فرسوده منطقه از قبیل گجیل و راسته کوچه و فلسطین اشاره نموده و از بازآفرینی شهری در این مناطق خبر داد.
در ادامه این جلسه دکتر رحمتی ضمن اعلام رضایت از اقدامات شهرداری منطقه هشت در راستای هویت بخشی به منطقه تاریخی شهر، اعلام کردند شهرداری منطقه هشت پروژه های بزرگی برای اجرا طراحی نموده است که استانداری آذربایجان شرقی نهایت همکاری را در راستای دستیابی منطقه به اهداف و پروژه های مدنظر به کار خواهد بست.
محمد قندگر