پیوندهای ضروری

 
تاریخ : چهارشنبه 18 دي 1398     |     کد : 3527

به منظور تشریح پروژه های مد نظر مشارکتی منطقه هشت انجام گرفت:

برگزاری جلسه شهردار منطقه 8 با فعالین و متخصصین حوزه سرمایه گذاری

طی جلسه ای که با حضور شهردار منطقه هشت و متخصصین و فعالین سرمایه گذاری استان  برگزار گردید، پروژه های چشم انداز شهرداری منطقه هشت تشریح و در خصوص جذب سرمایه گذار برای اجرای آنها تبادل نظر گردید.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه هشت، در این جلسه  دکتر علی مدبر شهردار منطقه هشت درباره  پروژه های آتی کارشناسی شده شهرداری منطقه هشت توضیحاتی ارائه داده و در خصوص نحوه اجرای آنها و امکان جذب سرمایه گذار، با اعضای این کارگروه تبادل نظر کردند.
مدبر به طراحی چندین بلوک در محلات کم برخوردار و فرسوده منطقه از قبیل گجیل و راسته کوچه و فلسطین اشاره نموده و از تلاش شهرداری منطقه هشت برای جذب سرمایه گذار و بازآفرینی شهری در این مناطق خبر داد.
شهردار منطقه هشت در ادامه به رونق بخشی میدان شهید بهشتی اشاره نموده و از راه اندازی کاربری های رفاهی، خدماتی و گردشگری در این میدان طی ماه های آتی خبر داد.
مدبر  در ادامه از احداث هتل موزه و مجموعه رفاهی عظیم به متراژ حدود6000 متر در اراضی تحت تملک شهرداری منطقه هشت و ملک های مجاور بصورت مشارکتی خبر داد.
در ادامه این جلسه فعالین و متخصصین حوزه سرمایه گذاری، ضمن اعلام رضایت از اقدامات شهرداری منطقه هشت در راستای هویت بخشی به منطقه تاریخی شهر به بیان دیدگاه های کارشناسی خود در خصوص نحوه اجرائی نمودن پروژه های طراحی شده پرداختند.
در پایان این جلسه،تک تک  حاضرین ضمن ارزشمند و عالی خواندن پروژه های مد نظر آتی در منطقه هشت، اعلام کردند کارهای بزرگی در شهرداری منطقه هشت در حال اجراست که در طول تاریخ شهرداری تبریز کم نظیر بوده  که فعالین حوزه  سرمایه گذاری  نهایت تلاش خود را در راستای جذب سرمایه گذاری ها و به ثمر  رساندن پروژه های طراحی شده بکار خواهند بست.PDF چاپ چاپ