پیوندهای ضروری

 
تاریخ : دوشنبه 11 آذر 1398     |     کد : 3431

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 8 خبر داد:

احداث 20 جایگاه فروش میوه و تره بار در محلات سطح حوزه

معاون خدمات شهری منطقه هشت از توزیع و پخش متناسب میوه فروشان بازار که بصورت دستفروشی کسب و کار میکنند در محلات و معابر سطح حوزه خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه هشت تبریز، مهندس ابراهیم پور ضمن اعلام خبر فوق گفت: پیرو دستور شهردار محترم منطقه هشت مبنی بر ایجاد محل های فروش میوه و تره بار در محلات سطح حوزه جهت توزیع دستفروشان میوه و تره بار، طی روزهای اتی عملیات توزیع دستفروشان میوه و تره بار در محلات سطح حوزه را آغاز خواهیم نمود و در هر محله یک فضای فروش میوه و تره بار ایجاد خواهیم نمود.
ابراهیم پور به مزایای اجرای این طرح اشاره کرده و افزود: با اجرای طرح توزیع دست فروشان میوه و تره بار در سطح حوزه، علاوه بر کاهش حجم صد معبر در معابر محدوده بازار، منجر به کاهش سفرهای درون شهری شهروندان گردیده و محل های کوچک فروش میوه و تره بار در سطح محلات احداث خواهد گردید.
ابراهیم پور در پایان گفت: با کار کارشناسی و مکان یابی های انجام شده، 20 جایگاه برای فروش میوه و تره بار در محلات سطح حوزه شناسایی شده اند که با همکاری سازمان میادین شهرداری تبریز، به زودی میوه فروشی ها در آن مکانها مستقر خواهند شد.


محمد قندگر