پیوندهای ضروری


 
تاریخ : دوشنبه 12 آذر 1397     |     کد : 2743

به منظور اتخاذ تدابیر فرهنگی و بودجه بندی سال آتی، صورت پذیرفت:

نشست شهردار منطقه هشت با عوامل حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز

به منظور اتخاذ تدابیر فرهنگی و لحاظ آن در بودجه سال آتی، شهردار منطقه هشت با عوامل مجموعه معاونت فرهنگی شهرداری دیدار و در خصوص بودجه فرهنگی سال آتی مذاکره کردند.

 به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه هشت، در ابتدای این جلسه معاون فرهنگی اجتماعی منطقه، مهندس شمع سوزان در خصوص برنامه های فرهنگی مد نظر این معاونت جهت اجرا در سال آتی توضیحاتی ارائه نمودند.

در ادامه ،مهندس پاک نهاد شهردار منطقه هشت در سخنانی ضمن تقدیر از اقدامات شایسته معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه، راهکارهای توسعه و بهبود برنامه های فرهنگی منطقه را مطرح و خواستار شفافیت در برنامه ریزی فرهنگی و بودجه بندی واقعی فرهنگی شدند.
مهندس پاک نهاد با اشاره به جایگاه منطقه هشت شهرداری تبریز به عنوان مهمترین و حساس ترین منطقه شهرداری در مناسبتهای مختلف فرهنگی،اجتماعی و سیاسی اعلام داشت با توجه به موقعیت حساس منطقه هشت، نیاز به اختصاص بودجه های مکفی جهت برگزاری شایسته مناسبتهای مختلف کاملا احساس میشود.
شهردار منطقه هشت در ادامه با اشاره به وجود خانه ها و ابنیه های تاریخی متعدد در سطح منطقه، اعلام داشت: بهترین کار فرهنگی ممکن در منطقه مرمت و استفاده بهینه از این خانه های تاریخی میباشد که با بودجه محدود منطقه هشت امکان اجرای چنین طرح هایی غیر ممکن میباشد و میبایست بودجه های مکفی از سوی شهرداری در این خصوص برای حفظ و مرمت خانه های تاریخی و ...  اختصاص یابد تا این گوهر های ارزشمند از خطر تخریب در امان باشند و در آینده به عنوان اماکن فرهنگی و گردشگری مورد استفاده قرار گیرند.


سعید احمدی