پیوندهای ضروری


 
تاریخ : دوشنبه 12 آذر 1397     |     کد : 2742

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه هشت شهرداری خبر داد:

زیرگذر های فلسطین و صاحب الامر خط کشی ترافیکی شد

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه هشت شهرداری تبریز از انجام خط کشی ترافیکی زیرگذر فلسطین و زیر گذر صاحب الامر خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات منطقه هشت شهرداری ، مهندس محمدی با اعلام خبر فوق گفت: به منظور ساماندهی ترافیکی در معابر شهری و خیابانهای سطح حوزه، طی روزهای اخیر عملیات خط کشی ترافیکی معابر سطح حوزه را مطابق اصول استاندارد خط کشی ترافیکی آغاز نموده ایم که در فاز نخست دیشب خط کشی ترافیکی زیرگذر فلسطین و زیر گذر صاحب الامر تا پل قاری را بصورت شبانه انجام دادیم که علاوه بر کاهش خطرات ترافیکی در این مسیر، منجر به افزایش زیبایی های شهری مسیر شده است.
 
وی با اشاره به همکاری موثر معاونت اجرایی سازمان ترافیک شهرداری تبریز گفت: خط کشی های ترافیکی محوری ممتد و منقطع با هدف منظم کردن حرکت وسایل نقلیه و آگاهی دادن به استفاده کنندگان از راه و راهنمایی انجام می گیرد.
محمدی در ادامه به تاثیر و نقش موثر خط کشی ترافیکی در کاهش خسارات ناشی از حوادث اشاره نموده و افزود: در صورت مساعد بودن شرایط جوی در هفته های آتی، روند انجام خط کشی های ترافیکی در سطح معابر اصلی منطقه ادامه خواهد داشت.  
 شایان ذکر است آسفالت اساسی زیر گذر صاحب الامر طی هفته های اخیر توسط واحد عمران منطقه انجام شده بود و خط کشی ترافیکی این مسیر بعد از اتمام آسفالت ریزی طی روز گذشته انجام پذیرفت.
 


 


سعید احمدی