پیوندهای ضروری


 
تاریخ : پنجشنبه 12 مهر 1397     |     کد : 2620

امور ارتباطات منطقه هشت شهرداری

پنجشنبه هـای دعـــا

مراسم زیارت عاشورا و غبارروبی با حضور شهردار منطقه و عوامل منطقه هشت در آستان مقدس سید حمزه برگزار شد.


 به گزارش امور ارتباطات منطقه هشت شهرداری، مراسم زیارت عاشورا و غبارروبی با حضور شهردار منطقه و عوامل منطقه هشت در آستان مقدس سید حمزه برگزار شد.
مراسم زیارت عاشورا با عنوان پنجشنبه های دعا هر پنجشنبه در حسینیه منطقه هشت برگزار می شود.
در راستای باشکوه تر برگزار شدن این مراسم، صبحگاه روز پنجشنبه این مراسم در زیارتگاه سید حمزه با حضور شهردار منطقه هشت، دکتر شکور اکبرنژاد عضو شورای شهر اسلامی تبریز و همکاران منطقه هشت شهرداری برگزار شد.
این محفل که حال و هوای عجیبی داشت با غبار روبی آستان مقدس سیدحمزه فضای معنوی دوچندانی به حاضرین بخشید.
شهردار منطقه با اشاره به مراسم زیارت عاشورا در زیارتگاه امامزاده سیدحمزه عنو.ان کرد: از آغاز محرم تا پایان صفر مراسم زیارت عاشورا هر هفته برگزار می شد، اما این هفته سعی کردیم به این محفل شوری دیگر ببخشیم، به همین دلیل زیارتگاه سیدحمزه را انتخاب کردیم.
رضـاپـاک نهــاد غبارروبی از مزار سیدحمزه را افتخاری شمرد و افزود:غبار روبی از مزار انسانی که گذشته اش به امام موسی بن جعفر (ع) برمی گردد افتخاری ست که خوشبختانه امروز نصیب من شد، حضور در کنار مزار و غبار روبی از آن فضای معنوی سنگینی داشت که به خوب شدن حال آدم کمک بسیاری می کرد، بی جهت نیست که روزانه شهروندان بسیاری به امامزاده سید حمزه می روند، حضور درآنجا سعادتی ست که کسی نمی خواهد از آن بی نصیب باشد.


 


سعید احمدی
نوشته شده در   پنجشنبه 12 مهر 1397  ساعت  10:31   توسط   سعید احمدی    تعداد بازدید  187
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :