پیوندهای ضروری


 
تاریخ : يکشنبه 17 تير 1397     |     کد : 2442

ساماندهی میدان شهید بهشتی با تملک و تخریب آخرین مغازه موجود در محوطه

با تملک آخرین ملک واقع در میدان شهید بهشتی صورت گرفت.

توسط منطقه هشت کلید خورد و شهردار محترم از وضعیت ساماندهی عملیات عمرانی میدان شهید بهشتی بازدید و در حضور دکتر شهین باهر، شهردار محترم تبریز، عملیات تخریب آخرین ملک میدان صورت گرفت.

در پی تملک آخرین بازمانده املاک و مغازه واقع در وسط میدان شهید بهشتی که پس از 20 سال صورت گرفت شهردار محترم تبریز از وضعیت ساماندهی میدان شهید بهشتی بازدید و در جریان روند صعودی پروژه قرار گرفت.
به گزارش امور ارتباطات منطقه هشت شهرداری: پاک نهاد، سرپرست منطقه هشت شهرداری، ضمن ارائه آخرین وضعیت میدان شهید بهشتی از تملک آخرین ملک باقیمانده در میدان خبر داد و افزود با این راه گشایی کارها سرعت گرفته و شاهد نزدیک تر شدن به اتمام پروژه در آینده نه چندان دور خواهیم بود.
شهردار محترم تبریز در اظهارات خود بیان داشت اقدام به ساماندهی میدان جزء ضروریات بوده و برابر مشاهدات صورت گرفته از وضعیت میدان  نیاز به اقدام ضروری بود. وی افزود میدان شهید بهشتی و مغازه های داخل آن نزدیک به 20 سال بود که بلا تکلیف بود و مسجد زیبا و تاریخی کریم خان در پشت خرابه ها مدفون شده بود و نیاز به باز سازی داشت و عملیات آن به کندی صورت می گرفت.ایشان به بازدیدهای مکررامام جمعه و استاندار محترم تبریز از میدان شهید بهشتی اشاره نموده و تاکیدات آنها را بر اتمام و ساماندهی میدان بیان نمودند.
شهردار محترم تبریز گفت: با تفاهم نامه ای که ما بین شهرداری تبریز و شرکت عمران و بهسازی صورت گرفته است شهرداری عهده دار موضوع پروژه شد و گفت الحمدالله.. با پیگیری های مجدانه سرپرست منطقه هشت عملیات تملک بصورت قانونی صورت گرفته و عملیات تخریب آخرین تملک را امروز شاهد بودیم.
در انتها دکتر شهین باهر از تلاش های شهردار منطقه هشت و سایر خدمت گذاران منطقه که در بهسازی و ساماندهی پروژه نقش داشتند تشکر کرده و اضافه کرد ساماندهی کل میدان بر اساس طرح های مصوب با سرعت بیشتری صورت گرفته تا محیط و فضای خوبی را در مرکز شهر تقدیم شهروندان عزیز و شهید پروز تبریز نماییم.سعید احمدی