پیوندهای ضروری


 
تاریخ : شنبه 22 ارديبهشت 1397     |     کد : 2360

سرپرست منطقه هشت شهرداری عنوان کرد:

فاز نهایی اتصال کانال انتقال آب های سطحی خیابان امام به مهرانه رود به زودی به بهره برداری خواهد رسید

سپرست منطقه 8 شهرداری تبریز،از اجرای فاز نهایی کانال رضا نژاد جهت انتقال آبهای سطحی خیابان امام خمینی(ره) به میدان چایی (مهرانه رود) که در حوزه این منطقه قرار دارد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 8 تبریز، مهندس پاک نهاد ضمن اعلام خبر فوق افزود با توجه به ایجاد مشکلات عدیده برای همشهریان محترم خیابان رضانژاد، به منظور جلوگیری از آب گرفتگی در معابر اصلی شهر و هدایت آب های سطحی خیابان امام (ره) هنگام بارندگی، شهرداری منطقه هشت با توجه به اقدامات انجام یافته در 3 فاز که عملیات اجرایی آن به اتمام رسیده و تلاش همکاران معاونت فنی و عمرانی منطقه احداث کانال رضانژاد به فاز پایانی رسیده است. همچنین  ایشان افزود  با توجه به عبور کانال خیابان رضانژاد و وجود انشعابات در این مسیر تداوم عملیات را با مشکل مواجه کرده که با حل مشکلات پیش امده برانیم تا طی روز های آتی پروژه را به اتمام برسانیم.

پاکنهاد در پایان افزود: اجرایی شدن پروژه نیازمند اتصال کانال از خیابان امام به رضانژاد می باشد که بایستی همکاران شهرداری منطقه 2 نیز برای اجرایی شدن آن اقدام نموده تا این کانال به بهره برداری نهایی برسد.

سرپرست منطقه 8 شهرداری گفت: ضمن تشکر از همشهریان محترم با تلاش شبانه روزی همکاران معاونت فنی عمرانی منطقه در کمترین زمان ممکن این پروژه را به پایان خواهیم رساندالیار احسامی