پیوندهای ضروری


 
تاریخ : شنبه 15 ارديبهشت 1397     |     کد : 2353

معاون فنی و عمرانی منطقه ۸ شهرداری تبریز خبر داد؛

اجرای فاز نهایی کانال رضانژاد، به منظور اتصال به میدان چایی(مهرانه رود)

معاون فنی و عمرانی منطقه 8 شهرداری تبریز،از اجرای فاز نهایی کانال رضا نژاد جهت انتقال آبهای سطحی خیابان امام خمینی(ره) به میدان چایی(مهرانه رود) خبر داد.


 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۸، مهندس ابهری ضمن اعلام خبر فوق افزود: با توجه به مشکل دیرینه عدم هدایت مناسب آبهای سطحی خیابان امام خمینی(ره) که منجر به طغیان آبروها و جوبها و آب گرفتگی معابر در مواقع بارندگی می‌شد، فاز نهایی کانال خیابان رضانژاد را جهت اتصال این کانال به میدان چایی را از روز گذشته آغاز نموده و بر آنیم در حداقل زمان ممکن و بصورت شبانه روزی این قسمت را اجرائی و تکمیل نمائیم.
 ابهری اضافه کرد: کانال گذاری خیابان رضا نژاد، حد فاصل خیابان امام تا انتهای رضانژاد را طی ماه های اخیر به اتمام رسانده‌ایم و هم اکنون با اتصال این کانال به میدان چایی(مهرانه رود)آبهای سطحی خیابان امام به میدان چایی منتقل شده و مانع جاری شدن سیل در خیابان امام خواهد شد.
معاون فنی و عمرانی منطقه 8 اظهار داشت: با توجه به عبور کانال از خیابان رضانژاد و وجود انشعابات آب و فاضلاب و گاز در این مسیر تداوم عملیات را با مشکل مواجه کرده بود که با حل مشکلات پیش آمده، بر آنیم تا طی روزهای آتی این پروژه حیاتی را به اتمام رسانیم .


محمد قندگر-روابط عمومی منطقه هشت