پیوندها 
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

چاره‌اندیشی متولیان برای تقویت ظرفیت‌های گردشگری؛

بافت تاریخی و فرسوده، از تهدید تا فرصت!

بافت تاریخی و فرسوده، از تهدید تا فرصت! تبریز با ۷۰۰ هکتار بافت تاریخی و همچنین چند هزار هکتار بافت فرسوده در رتبه های نخست کشوری از نظر وجود بافت فرسوده قرار دارد. بافتی که می تواند فرصتی جدی و کم نظیر برای توسعه گردشگری باشد، در سال‌‎های اخیر با رهاشدگی از نظر شیوع آسیب‌های اجتماعی به یک تهدید تبدیل و از نظر معماری نیز دچار آشفتگی شده است.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز تاکید کرد:

ضرورت خدمات‌رسانی مناسب به محلات بافت تاریخی تبریز

 ضرورت خدمات‌رسانی مناسب به محلات بافت تاریخی تبریز سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز بر ضرورت پرهیز از مدیریت سلیقه ای در منطقه تاریخی- فرهنگی تبریز تاکید کرد.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401

گزارش تصویری

برگزاری سومین قرار خدمت در شهرداری منطقه هشت

برگزاری سومین قرار خدمت در شهرداری منطقه هشت شهردار تبریز، اعضای شورای اسلامی شهر، معاونان شهردار و شهردار منطقه ۸ تبریز صبح امروز سومین قرار خدمت را با بازدید از پروژه های سطح منطقه ۸ برگزار نمودند.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401

فرماندار تاکید کرد:

اقدام عملی همه ادارات برای احیای بافت تاریخی تبریز

اقدام عملی همه ادارات برای احیای بافت تاریخی تبریز ​​​​​​​فرماندار تبریز از اقدام عملی همه ادارات برای احیای بافت تاریخی شهر خبر داد.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی:

شهرداری پیگیر مباحث تاریخی است/ لزوم اجرای مدیریت هماهنگ شهری

شهرداری پیگیر مباحث تاریخی است/ لزوم اجرای مدیریت هماهنگ شهری مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: شهرداری مخالف بحث‌های تاریخی نیست و بیشتر از دیگر دستگاه‌ها پیگیر این موضوع بوده به‌طوری که بسیاری از خانه‌های تاریخی را شهرداری تملک و حفظ کرده است.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401

شهردار تبریز:

مردم را باید به بافت تاریخی شهر برگردانیم

مردم را باید به بافت تاریخی شهر برگردانیم شهردار تبریز با تاکید بر ضرورت عزم همگانی برای احیا و تقویت بافت تاریخی شهر، از اتخاذ سیاست هایی برای بازگرداندن مردم به بافت تاریخی شهر خبر داد.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401

در قالب سومین «قرار خدمت» انجام یافت

بازدید شهردار تبریز از موزه مشاغل و مسیرگشایی صادقیه

بازدید شهردار تبریز از موزه مشاغل و مسیرگشایی صادقیه شهردار تبریز، اعضای شورای اسلامی شهر، معاونان شهردار و شهردار منطقه ۸ تبریز صبح امروز سومین قرار خدمت را با بازدید از پروژه های سطح منطقه ۸ آغاز کردند.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401

با دستور شهردار تبریز؛

تملک و احیای طرح باروی تبریز تسریع می‌شود/ بررسی طرح‌های توسعه مدرسه طالبیه

تملک و احیای طرح باروی تبریز تسریع می‌شود/ بررسی طرح‌های توسعه مدرسه طالبیه شهردار تبریز، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران شهری در حاشیه بازدید از پروژه‌های سطح منطقه ۸، پای درددل اهالی و ساکنان محله سنجران نشستند.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401

ضرورت انتخاب طرحی مناسب برای ورودی «کوچه مسجد جامع»؛

بررسی آخرین وضعیت پروژه بازآفرینی میارمیار و خیابان آبیاری در قرار خدمت شهرداری منطقه ۸

بررسی آخرین وضعیت پروژه بازآفرینی میارمیار و خیابان آبیاری در قرار خدمت شهرداری منطقه ۸ شهردار تبریز و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در سومین هفته از برگزاری «قرار خدمت» که از محدوده منطقه ۸ تبریز انجام یافت، از پروژه ملی میارمیار، کوچه مسجد جامع و خیابان آبیاری بازدید کردند.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401

خبر خوش شهردار تبریز به دوستداران میراث فرهنگی:

تملک فاز نخست خانه باقرخان کلید خورد

تملک فاز نخست خانه باقرخان کلید خورد شهردار تبریز دستور لازم برای تملک ۶۵۰متر در فاز اول برای توسعه و بازسازی خانه باقرخان با تامین اعتبار از شهرداری منطقه ۵ را صادر کرد.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401