پیوندها 
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 8 خبر داد:

لکه گیری و آسفالت ریزی در کوچه قره باغیهای کوچک

 لکه گیری و آسفالت ریزی در کوچه قره باغیهای کوچک ​​​​​​​معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 8، از آسفالت ریزی و لکه گیری آسفالت در کوچه قره باغیهای کوچک خبر داد.
يکشنبه 1 خرداد 1401

مدیر فضای سبز منطقه 8 خبر داد :

كاشت گلهاى فصلی در باغچه های پیاده راه تربیت معابر و پارکهای منطقه 8

كاشت گلهاى فصلی در باغچه های پیاده راه تربیت معابر و پارکهای منطقه 8 مدیر فضای سبز منطقه هشت از کاشت گلهای فصلی در باغچه های پیاده راه تربیت خبر داد.
يکشنبه 1 خرداد 1401

گزارش روز؛

بازگشایی گره ترافیکی با مسیرگشایی خیابان شهید علیپور

 بازگشایی گره ترافیکی با مسیرگشایی خیابان شهید علیپور پروژه مسیرگشایی خیابان شهید علیپور تبریز به سبب واقع شدن در یکی از پر تردد ترین نقاط شهری از مهمترین پروژه‌های مسیرگشایی تبریز به شمار می‌رود که هم اکنون فاز اجرایی آن توسط شهرداری منطقه ۸ کلید خورده است.
يکشنبه 1 خرداد 1401

به منظور ساماندهی رودخانه مرکزی شهر انجام گرفت:

اجرای طرح لایروبی و تنظیف مهرانه‌رود

اجرای طرح لایروبی و تنظیف مهرانه‌رود معاون خدمات شهری منطقه 8، از لایروبی و ساماندهی مهرانه رود طی روزهای اخیر خبر داده و این اقدام را به منظور ساماندهی مهرانه رود، جهت هدایت آب بارشهای بهاره و پیشگیری از جاری شدن سیل عنوان کرد.
يکشنبه 1 خرداد 1401

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 8 خبر داد:

نصب پایه چراغ های سنتی در پروژه سنگفرش خیابان آبیاری

نصب پایه چراغ های سنتی در پروژه سنگفرش خیابان آبیاری معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 8 از نصب پایه چراغهای روشنایی طرح سنتی در پروژه سنگ فرش خیابان آبیاری خبر داد.
يکشنبه 1 خرداد 1401

شهردار منطقه 8 خبر داد:

ایجاد فضای سبز شهری در ضلع شمالی میدان شهید بهشتی تبریز

ایجاد فضای سبز شهری در ضلع شمالی میدان شهید بهشتی تبریز شهردار منطقه 8، از آغاز عملیات احداث فضای سبز شهری در ضلع شمالی میدان شهید بهشتی به منظور توسعه فضای سبز در این میدان خبر داد.
يکشنبه 1 خرداد 1401

ظرفیت عظیم خانه‌های تاریخی تبریز برای جذب گردشگر؛

سفر به تاریخ با گشت‌ و گذار در خانه‌های تاریخی

سفر به تاریخ با گشت‌ و گذار در خانه‌های تاریخی وجود صدها خانه تاریخی در تبریز، این شهر را به یکی از قطب‌های خانه‌های تاریخی کشور تبدیل کرده؛ خانه‌هایی که ظرفیت بالقوه گردشگری هستند و می‌توانند در ایام تابستان میزبان هزاران گردشگر داخلی و خارجی باشند.
يکشنبه 1 خرداد 1401

تداوم بازدید های شهردار منطقه 8 از محل پرونده های املاک و شهرسازی منطقه

تداوم بازدید های شهردار منطقه 8 از محل پرونده های املاک و شهرسازی منطقه ​​​​​​​شهردار منطقه 8 به همراه معاونان و مدیران منطقه از محل پرونده های املاک و شهرسازی سطح حوزه بازدید کرد.
شنبه 31 ارديبهشت 1401

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 8 خبر داد:

لکه گیری و آسفالت ریزی در کوچه قره باغیهای کوچک و کوچه بادامچلار

لکه گیری و آسفالت ریزی در کوچه قره باغیهای کوچک و کوچه بادامچلار ​​​​​​​معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 8، از آسفالت ریزی و لکه گیری آسفالت در کوچه قره باغیهای کوچک و کوچه بادامچلار خبر داد.
شنبه 31 ارديبهشت 1401

به دلیل ساماندهی عابرگذر میدان نماز صورت گرفت:

قدردانی هیات امناء و اصناف عابرگذر میدان نماز از شهردار منطقه 8 تبریز

قدردانی هیات امناء و اصناف عابرگذر میدان نماز از شهردار منطقه 8 تبریز ​​​​​​​جمعی از هیات امناء و اصناف عابرگذر میدان نماز، با نصب بنری، از زحمات دکتر هوشیار شهردار تبریز، مهندس رضا جان فشان شهردار منطقه 8 و همکاران عمران این منطقه،بابت ساماندهی این بازار و تعمیر پله برقی های عابرگذر میدان نماز، قدردانی کردند.
شنبه 31 ارديبهشت 1401