پیوندهای ضروری


 
تاریخ : سه شنبه 17 مهر 1397     |     کد : 2629

امور ارتباطات منطقه هشت شهرداری

مردان امنیت

شهردار منطقه هشت با سردار حسن خانی به مناسبت هفته نیروی انتظامی دیدار کرد.

به گزارش امور ارتباطات منطقه هشت شهرداری تبریز، شهردار منطقه هشت با سردار حسن خانی به مناسبت هفته نیروی انتظامی دیدار کرد.
به مناسبت هفته نیروی انتظامی و در راستای پاسداشت تلاش های ارزنده عوامل نیروی انتظامی در برگزاری هرچه باشکوه تر و منظم تر مراسم سوگواری حضرت سیدالشهدا و به همت حاج رسول عباسزاده از خیرین و معتمدین بازار تبریز، مسئولان هیات های حسینی بازار و نمایندگان هیات امنای راسته ها و تیمچه های مختلف بازار بزرگ تبریز رضا پاک نهاد شهردار منطقه هشت تبریز با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان با سردار حسن خانی دیدار کرد.
پاک نهاد این دیدار را غنیمتی برای قدردانی از زحمات برادران نیروی انتظامی دانست و عنوان کرد: نیروی انتظامی به عنوان امین مردم وظیفه سختی را به دوش می کشد، نیروی انتظامی همان جایی ست که در همه جای جهان وقتی کسی احساس خطر می کند به آن پناه می برد و مامورین انتظامی را محافظ جان و مال خود می داند.
این تصور اشتباه که وقتی کسی خدمت می کند پولش را می گیرد باید از ذهن جامعه پاک شود، کمتر کسی را می توان یافت که حاضر باشد به خاطر مسایل مادی جانش را به خطر بیندازد، شب و روز نداشته باشد و همیشه در تیررس تهدیدات مختلف قرار بگیرد، برای اینهمه سختی تنها عشق است که می تواند انسان را آماده سازد، برادران نیروی انتظامی با عشق به این حرفه خطیر روی آورده اند و عشق و قدردانی از طرف ما آنها را به ادامه راه مصمم تر خواهد کرد.
شهردار منطقه هشت حضور نیروی انتظامی در ایام اله محرم را درخشان توصیف کرد و خاطرنشان کرد: در ایام اله محرم، حضور برادران زحمتکش نیروی انتظامی در کنار دسته جات حسینی بازار باعث امنیت و نظم عزاداری ها شد، نیروی انتظامی با رویی خوش و روحی آماده برای خدمت در کنار دسته جات حسینی حاضر شدند و ماحصل آن زیبایی و نظمی بود که در ایام محرم شاهد آن بودیم.
پاک نهاد با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان و دیدار با سردار حسن خانی از تلاشهای شبانه روزی نیروی انتظامی استان قدردانی کرد.
 


سعید احمدی
نوشته شده در   سه شنبه 17 مهر 1397  ساعت  12:04   توسط   سعید احمدی    تعداد بازدید  216
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :