پیوندهای ضروری

 
تاریخ : جمعه 1 فروردين 1399     |     کد : 3690

پیام نوروزی شهردار منطقه تاریخی و فرهنگی هشت تبریز؛

سال 99، سالی پر بار در راستای احیاء بافت تاریخی شهر خواهد بود

دکتر علی مدبر، شهردار منطقه تاریخی و فرهنگی هشت تبریز، در پیامی بمناسبت آغاز سال 1399، سال جدید را سال تحقق اهداف احیاء بافت تاریخی شهر دانسته و فرارسیدن نوروز باستانی را خدمت همه شهروندان تبریک گفت.

دکتر علی مدبر در این پیام نوروزی گفت:
بنام هستی بخش زیبا و زیبابخش هستی
یکبار دیگر برگی از فصل زندگی رقم خورد و قافله عمر به اعتدال بهاری رسید؛
نوروز، سرآغاز و شروع زیبایی‌ها و خوبی‌هاست؛ بهار، نو شدن طبیعت و موجب نشاط و سرزندگی انسان‌هاست.
در سالی که گذشت، ما خادمین شما شهروندان فهیم و همراه و به پشتگرمی منتخبانتان در نهاد شورا و عنایات پروردگار بزرگ، سعی کردیم بافت تاریخی فرهنگی تبریز را به سمت هویت بخشی، ساماندهی و آبادانی رهنمون سازیم و این ممکن نبود مگر به همت و تلاش صدها کارگر، کارمند، مدیر و مسئول خدوم این منطقه که قدمهای بزرگی در راستای شکوفایی منطقه تاریخی فرهنگی تبریز برداشتیم.
خداوند را سپاس می گوئیم برای سالی که گذشت و از او یاری و مدد می جوئیم برای سالی که خواهد آمد و با ارج نهادن و سپاس از همکاری و همراهی همه ی عزیزان در سال 1398، فرارسیدن سال نو ونوروز باستانی را خدمت همکاران محترم در شهرداری منطقه 8، خانواده های معظم ومعززشهداء و مردم فهیم، قدرشناس و شهید پرور تبریز، تبریک و تهنیت عرض نموده و برای همگان سالی پربار و سرشار از موفقیت در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) آرزومندم.
متاسفانه در اواخر سال 98 با نفوذ ویروس کرونا به ایران، بسیاری از شهروندان از جمله مدیر عامل سازمان آتش نشانی  مرحوم آتش پاد قلیزاده را  که  مدیری ایثارگر بوده و پس از شیوع بیماری کرونا، در خط مقدم پیشگیری از این بیماری تلاش می کرد را به کام مرگ کشاند و این برای بدنه شهرداری اتفاق تلخی بود؛ ولی  امیدواریم در سال جدید با عبورو درمان این بیماری منحوس، سالی پر میمنت و پر از اتفاقات خوش را تجربه نمائیم.
 اینک و در طلیعه بهار و رستاخیز دوباره طبیعت، با پیشکش بهترین آرزوها برای شهروندان فهیم و بزرگ تبریز، سلامت و بهروزی همشهریان خود را از درگاه خداوند آرزو می کنم .
سال نو مبارک و ایام به کامتان
 علی مدبر خاک نژاد – شهردار منطقه 8 تبریز
 


محمد قندگر