پیوندهای ضروری


 
تاریخ : پنجشنبه 13 ارديبهشت 1397     |     کد : 2351

سرپرست منطقه هشت شهرداری تبریز خبر داد:

عملیات مرمت و جداره سازی بازار کفاشان2 در آستانه تکمیل

سرپرست منطقه۸ شهرداری تبریز از اجرای پرسرعت عملیات مرمت و جداره سازی دربازار کفاشان دو، حدفاصل خیابان دارایی تا حرمخانه خبر داد.


 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۸ ، مهندس پاک نهاد ضمن اعلام خبر فوق افزود: بدلیل آتش سوزی های مکرر در این بازار که منجر به سیاهی سقف گردیده بود و در کنار آن رطوبت موجود در سقف و ستونهای بازار تاریخی کفاشان که منجر به تخریب بخشی از سقف بازار کفاشان شده بود،
شهرداری منطقه۸ با همکاری سازمان میراث فرهنگی استان عملیات مرمت جداره های این بازار را طی ماه اخیر آغاز نموده بود که با کار کارشناسانه عملیات مرمتی این بازار اجرائی نموده و طی روزهای آتی مرمت کل جداره های مسیر را به اتمام خواهیم رساند.
پاک نهاد افزود: به منظور آماده سازی بازار کفاشان برای حضور گردشگران ،عملیات مرمت و جداره سازی این بازار را بصورت شبانه روزی اجرائی نموده و بر آنیم تا هفته آتی کل این پروژه مهم را به اتمام برسانیم.
سرپرست منطقه 8 شهرداری تبریز در پایان ابراز امیدواری کرد تا با انجام کارهای جهادین برای ساماندهی معابر و اماکن تاریخی بازار، بازار تبریز روز به روز بیشتر آماده استقبال شایسته از گردشگران گرامی گردد.
قبل از جداره سازی :


بعد از جداره سازی:


محمد قندگر-روابط عمومی منطقه هشت
نوشته شده در   پنجشنبه 13 ارديبهشت 1397  ساعت  12:29   توسط   محمد قندگر-روابط عمومی منطقه هشت    تعداد بازدید  304
ویرایش شده در شنبه 15 ارديبهشت 1397 ساعت 08:47 توسط محمد قندگر-روابط عمومی منطقه هشت
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :