پیوندهای ضروری

 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در جلسه مشترک شهردار منطقه 8 با مدیر عامل سازمان قطارشهری مطرح شد:

معماری ایستگاه های مترو بافت تاریخی شهر سنتی گردد

معماری ایستگاه های مترو بافت تاریخی شهر سنتی گردد شهردار منطقه هشت جلسه ای با مدیر عامل سازمان قطارشهری برگزار نموده و در خصوص مشارکت در پیشبرد پروژه قطار شهری تبریز و تکمیل و بهره برداری از ایستگاه های مترو، تبادل نظر نمودند.
پنجشنبه 3 بهمن 1398

شهردار منطقه ۸ تبریز طی یک مصاحبه رادیویی خبر داد؛

اجرای پروژه های خاص برای شکوفایی منطقه تاریخی فرهنگی تبریز

اجرای پروژه های خاص برای شکوفایی منطقه تاریخی فرهنگی تبریز شهردار منطقه 8 صبح امروز در استدیو شهر حاضر شده و در مصاحبه رادیویی از اجرای پروژه های خاص برای شکوفایی منطقه تاریخی فرهنگی تبریز خبر دادند.
پنجشنبه 3 بهمن 1398

توسط عوامل خدمات شهری منطقه هشت انجام پذیرفت:

انجام عملیات گسترده برف روبی در پیاده راه ارک

انجام  عملیات گسترده برف روبی در پیاده راه ارک عوامل خدمات شهری شهرداری منطقه هشت طی روز گذشته با حضور گسترده در پیاده راه ارک، اقدام به برف روبی اساسی این پیاده راه نمودند تا شهروندان گرامی با آرامش و آسایش در محدوده مرکزی شهر تردد نمایند.
پنجشنبه 3 بهمن 1398

به منظور رفع خطرات احتمالی انجام شد:

شکستن قندیل های یخ زیر گذر صاحب الامر جنوبی

شکستن قندیل های یخ زیر گذر صاحب الامر جنوبی معاون خدمات شهری شهرداری منطقه هشت از شکستن و حذف قندیل های یخ ایجاد شده در اثر بارندگی های اخیر در سقف زیر گذر صاحب الامر جنوبی خبر داد.
چهارشنبه 2 بهمن 1398

مرمت بازار تاریخی، همچنان اولویت شهرداری تبریز؛

از کفسازی تا احداث درب‌های تاریخی

از کفسازی تا احداث درب‌های تاریخی بازار بزرگ تبریز با قدمت تاریخی خود، همواره یکی از مراکز هدف شهرداری برای حفظ، مرمت و نگهداری بوده است. کفسازی، جداره‌سازی، احداث سرویس‌های بهداشتی، مرمت سردرب‌ها و ده‌ها فعالیت خدماتی و رفاهی دیگر در منطقه بازار را می توان کارنامه توانمند مدیریت شهری در این حوزه معرفی کرد.
چهارشنبه 2 بهمن 1398

شهردار منطقه 8 تبریز خبر داد:

استفاده از فایطون قدیمی و خودروهای برقی در صورت ایجاد مسیرهای گردشگری

استفاده از فایطون قدیمی و خودروهای برقی در صورت ایجاد مسیرهای گردشگری شهردار منطقه 8 تبریز با اشاره به اهمیت توسعه پایدار گردشگری در کلانشهر تبریز، گفت: در این راستا چندین محور گردشگری در شهر مطالعه و طراحی گردیده است که با اجرای آنها در آینده، از فایطون قدیمی و خودروهای برقی برای جابجایی شهروندان و گردشگران استفاده خواهیم نمود.
چهارشنبه 2 بهمن 1398

شهردار منطقه 8 خبر داد:

راه اندازی مجدد بارانداز شهرداری منطقه 8

راه اندازی مجدد بارانداز شهرداری منطقه 8 شهردار منطقه هشت تبریز از راه اندازی مجدد بار انداز شهرداری منطقه هشت در کوچه مجتهدیلر دارایی خبر داد.
چهارشنبه 2 بهمن 1398

توسط عوامل خدمات شهری منطقه هشت انجام پذیرفت:

جمع آوری یخ ها از جوبهای سطج حوزه

جمع آوری یخ ها از جوبهای سطج حوزه عوامل خدمات شهری منطقه هشت طی عملیاتی یخ های بوجود امده ناشی از بارش های اخیر را که منجر به پرشدن فضای داخلی جوبها و آبروهای سطح حوزه شده بود را شکسته و جمع آوری کردند.
سه شنبه 1 بهمن 1398

شهردار منطقه 8 تبریز خبر داد:

یکی ازکیوسک های تلفن قدیمی شهر، مرمت و در پیاده راه های منطقه نصب میگردد

یکی ازکیوسک های تلفن قدیمی شهر، مرمت و در پیاده راه های منطقه نصب میگردد شهردار منطقه هشت از آغاز مرمت و احیاء یکی ازکیوسکهای تلفن قدیمی تبریز جهت نصب در معابر پیاده راهی منطقه تاریخی فرهنگی شهر خبر داد.
سه شنبه 1 بهمن 1398

توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه 8 انجام پذیرفت:

تداوم عملیات برف روبی معابر منطقه 8

تداوم عملیات برف روبی معابر منطقه 8 عوامل خدمات شهری شهرداری منطقه هشت طی روزهای گذشته با حضور شبانه روزی در معابر سطح حوزه، اقدام به برف روبی معابر سطح حوزه نمودند تا شهروندان گرامی با آرامش و آسایش در محدوده مرکزی شهر تردد نمایند.
دوشنبه 30 دي 1398