پیوندهای ضروری

 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در راستای آگاه سازی شهروندان در خصوص ویروس کرونا انجام پذیرفت:

برگزاری ایستگاه سنجش سلامتی توسط کارشناس تغذیه در خانه سلامت شهید عبدالهی

برگزاری ایستگاه سنجش سلامتی توسط کارشناس تغذیه در خانه سلامت شهید عبدالهی در راستای آگاه سازی شهروندان در خصوص ویروس کرونا، ایستگاه سنجش سلامتی توسط کارشناس تغذیه در خانه سلامت شهید عبدالهی برگزار شد
شنبه 12 بهمن 1398

با مشارکت شهرداری منطقه هشت انجام پذیرفت:

برگزاری مراسم سوگواری ایام فاطمیه در مسجد دال و ذال

برگزاری مراسم سوگواری ایام فاطمیه در مسجد دال و ذال با مشارکت شهرداری منطقه هشت، مراسم سوگواری ایام فاطمیه در مسجد دال و ذال برگزار گردید.
شنبه 12 بهمن 1398

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 8 تبریز خبر داد:

اصلاح نشست آسفالت در خیابان ارتش شمالی

 اصلاح نشست آسفالت در خیابان ارتش شمالی معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه هشت از اصلاح نشست آسفالت در مسیر خیابان ارتش شمالی توسط عوامل عمرانی منطقه هشت خبر داد.
شنبه 12 بهمن 1398

توسط عوامل خدمات شهری شهرداری منطقه 8 انجام گرفت؛

لکه گیری خیابان امام خمینی با آسفالت سرد

لکه گیری خیابان امام خمینی با آسفالت سرد طی عملیاتی عوامل خدمات شهری منطقه هشت اقدام به آسفالت سرد چاله های ایجاد شده در محدوده استحفاظی شهرداری منطقه 8  نمودند.
پنجشنبه 10 بهمن 1398

به منظور بررسی مسائل و مشکلات بازاریان انجام گرفت:

حضور شهردار منطقه 8 در مسجد آیت الله خلخالی

حضور شهردار منطقه 8 در مسجد آیت الله خلخالی طی برنامه ای  شهردار منطقه هشت به همراه معاونین و مدیران منطقه هشت در مسجد آیت الله خلخالی حضور به هم رسانده و ضمن حضور در مراسم سوگواری ایام فاطمیه به دیدار مردمی با شهروندان و اصناف بازار پرداخته و به مشکلات این مسجد رسیدگی کرده و دستورات لازم را جهت حل مشکلات صادر کردند.
پنجشنبه 10 بهمن 1398

شهردار منطقه 8 در دیدار با معاونین و مدیران منطقه خبر داد:

منطقه تاریخی فرهنگی تبریز با اجرای پروژه های بازآفرینی شهری متحول می شود

 منطقه تاریخی فرهنگی تبریز با اجرای پروژه های بازآفرینی شهری متحول می شود شهردار منطقه هشت طی جلسه ای که با معاونین و مدیران منطقه هشت برگزار نمود از تحول منطقه تاریخی فرهنگی تبریز با اجرای پروژه های بازآفرینی شهری طی سالهای آتی خبر داد.
پنجشنبه 10 بهمن 1398

گزارش تصویری:

تبریز، شهر انسان‌محور؛ پیاده روی در پیاده‌راه تربیت

تبریز، شهر انسان‌محور؛ پیاده روی در پیاده‌راه تربیت پیاده‌راه‌ها تبریز را به مقصد شهر انسان‌محور رسانده‌اند و حالا هزاران نفر از شهروندان با پیاده روی در این پیاده‌راه‌ها روح شهر را زنده نگه می‌دارند. شهریارنیوز/ بهرام تندران
پنجشنبه 10 بهمن 1398

به مناسبت ایام فاطمیه انجام پذیرفت:

برگزاری مراسم عزاداری فاطمی در شهرداری منطقه 8

 برگزاری مراسم عزاداری فاطمی در شهرداری منطقه 8 مراسم عزاداری ایام فاطمیه ویژه پرسنل شهرداری منطقه8 توسط پایگاه مقاومت، امور ارتباطات و واحد فرهنگی منطقه هشت در حسینیه این منطقه برگزار شد.
سه شنبه 8 بهمن 1398

به منظور تسریع در وصول مطالبات و رفاه شهروندی انجام گرفت:

تجهیز واحد عوارض مشاغل و نوسازی منطقه 8 به کارتخوانهای سیار

تجهیز واحد عوارض مشاغل و نوسازی منطقه 8 به کارتخوانهای سیار به منظور تسریع در وصول مطالبات و افزایش رفاه شهروندی، واحد عوارض مشاغل و نوسازی منطقه هشت  مجهز به کارت خوان و دستگاه پوز سیار گردید.
سه شنبه 8 بهمن 1398

در دیدار شهردار منطقه 8 با معاون اداره کل ارشاد استان مطرح شد:

اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری در معابر و اماکن تاریخی منطقه 8

اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری در معابر و اماکن تاریخی منطقه 8 شهردار منطقه 8 تبریز در دیداری با معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لزوم اجرای برنامه های فرهنگی هنری متنوع و همگون با رویدارهای مختلف در معابر و اماکن تاریخی منطقه هشت تاکید نمود.
سه شنبه 8 بهمن 1398